Post vacant

Post vacant

Găsim soluții, creăm oportunități

Supervisor SPA Salon

Codul postului vacant: ASP

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant.

Responsabilități:
  • Operarea stocurilor de produse cosmetice, inventarieri, achiziții;
  • Gestionarea cu aparatul de casă, raportare;
  • Planificarea și organizarea activității SPA salon, evidența personal;
  • Evidența serviciilor housekeeping, laundry, inventar;
  • Rapiditate și calitate în preluarea / onorarea comenzilor;
  • Gestionarea rezervărilor / programărilor pentru clienți,
  • Atitudine ospitalieră, pozitivă, responsabilă pentru munca prestată.
Cerințe:
  • Studii superioare finisate; Economie, Finanțe, Marketing, Comerț;
  • Specializare în domeniul Vânzări ( Stocuri, rulaje, inventariere ), Servicii și Produse Cosmetice; Marketing;
  • Experiența relevanta in domeniu de minim 2 ani;
  • Cunoașterea limbii română, rusă - obligatoriu. Engleza va constitui un avantaj;
  • Orientare către satisfacerea necesităților clientului. Rapiditate și flexibilitate.
  • Cultură, prezentare, aspect delicat și atrăgător.
  • Orientare spre rezultat;
  • Utilizator experimentat al PC;
  • Calități manageriale; profesionale; personale;
  • Abilități ospitaliere, de prezentare, promovare, negociere, responsabilitate, onestitate.
Oferim:
  • Salariu motivant;
  • Pachet social complet;
  • Posibilitate de creştere profesională;
  • Grafic de muncă 09.00 - 21.00, peste o zi;
  • Geo poziție -  centrul orașului;
  • Echipă pozitivă, tânără, dinamică și colegială;
  • Pachet atractiv de beneficii.
Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv10@search4staff.com
Telefon de contact : 060102909
În CV indicați codul postului vacant:  ASP
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 60 102 909