Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Șef departament vînzări (produse cosmetice)

Код вакансии: FAM

Despre companie: Distribuitor al produselor  farmaceutice, parafarmaceutice și cosmetice, un partener de încredere, fiind deschiși pentru noi contacte și relații de afaceri.

Responsabilități:

Coordonarea departamentului de vînzări și efectuarea planului de vînzări;
Dezvoltarea noilor clienți și control asupra celor existenți, dezvoltarea teritorială;
Măsurarea indicatorilor de vînzări,analiza, raportare;
Implementarea măsurilor pentru creșterea vînzărilor;
Participarea la selecția personalului, formarea și dezvoltarea angajaților;
Gestionarea creanțelor.

Cerințe:
Cunoașterea limbilor română, rusă;
Studii superioare;
Experienţă în vânzări (minim 2 ani);
Permis de conducere categoria B;
Utilizator PC (Excel, 1C);

Beneficii:
Grafic de lucru 9.00 -18.00, luni-vineri;
Salariu fix motivant  + bonusuri din vânzări;
Automobil și telefon de serviciu;
Oportunitate pentru dezvoltarea carierei;

Cei interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa rr40@search4staff.com indicând codul FAM. Detalii la 062101257.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
062101257

Отправить заявку