Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Business Developer/ Key Account Manager

Код вакансии: BD2R

Compania: Companie internationala specializata in B2B in Republica Moldova.

Obiectivul postului:  Dezvoltarea Businessului pe piata RM.

Responsabilitati:
  • Promovarea produsului;
  • Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;
  • Semnarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Negocierea și semnarea contractelor;
  • Atragerea noilor parteneri;

Cerinte:
  • Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
  • Preferabil experienta de la 3 ani in vanzari B2B, FMCG, servicii Bancare;
  • Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;
  • Cunoasterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
  • Cunoasterea calculatorului (MS Office)
  • Bun negociator;
  • Permis de conducere cat B;

Beneficii:
  • Graficul 8:30 - 17:30
  • Angajare oficiala
  • Pachet social
  • Salariu fix + premii 30% (la indeplinirea planului)
  •  Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu, tichete de masa
  • Participarea la traininguri internationale;

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?