Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Administrator SPA Salon

Код вакансии: ASP2

Cerințe:
  • Contabilitatea primară (evidența facturlor, registru de casă, documente contabile primare etc.)
  • Disponibilitatea de a îndeplini standardele înalte de servicii în timpul lucrului cu clienții salonului;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză la nivel avansat;
  • Abilitați de operare PC, internet;
  • Dorința de a lucra în industria SPA, bunăvoință în relație cu oamneii și un stil de viață pozitiv;

Responsabilități:
  • Coordonarea activității salonului și menținerea unei atmosfere pozitive;
  • Planificarea și organizarea activității salonului;
  • Emiterea și încasarea facturilor aferente serviciilor salonului;
  • Menținerea legăturii cu furnizorii - plasarea comenzilor, recepția și evidența produselor;
  • Promovarea imaginii salonului în colaborare cu departamentul Marketing;
  • Atitudine orientată către satisfacerea clienților;
  • Gestionarea rezervărilor/ programărilor pentru clienții și invitații centrului;
  • Promovarea produselor și serviciilor disponibile în salon;

 Beneficii:
  • Lucru într-o echipa tînără;
  • Grafic de lucru: Luni - Vineri
  • Locul de munca în centrul orașului Chișinău;

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?