Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Agent vînzări (produse pentru vinificație)

Код вакансии: MOP

Agent Vânzări (produse pentru vinificație)

Despre companie: Dealer oficial în Republica Moldova al producătorilor europeni de utilaje agricole pentru vii/ livezi și a produselor oenologice.

Responsabilități:
Identificarea clienților noi și colaborarea cu clienții existenți (B2B);
Convorbiri telefonice cu clienții și/sau furnizorii. Prelucrarea solicitărilor parvenite;
Pregătirea ofertelor comerciale și negocierea condițiilor contractuale;
Suport și consultarea clienților;
Introducerea/redactarea informațiilor în bazele de date.

Cerințe:
Orientare spre rezultat;
Cunoasterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
Studii superioare tehnologice (Industria alimentară);
Experienţă în vânzări, negociere și comunicare;
Disponibilitate la deplasări pe teritoriul țării și peste hotare;
Permis de conducere categoria B;

Beneficii:
Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
Salariu motivant achitat la timp + bonusuri din vânzări;
Automobil și telefon de serviciu;

Amplasare oficiu:
la intrare în localitatea Magdacesti  (lîngă restaurantul La Plopi)

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr30@search4staff.com, indicând codul MOP. Detalii la 062101257.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
062101257

Отправить заявку