Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Agronom Șef (câteva puncte de producere)

Код вакансии: AS0

Profilul companiei: una din companiile lideri pe piața din Moldova în domeniul vinificației.

                                 AGRONOM ȘEF ( câteva puncte de producere)

RESPONSABILITĂȚI:
  • Conducerea și consultare a agronomilor din zonele de cultivare si creșterea viței de vie, în total 700 ha de plantații de viță de vie;
  • Împreună cu agronomii de sector, va coordona, planifica, înstrui, administra toate  activitațile de creștere, prelucrare a viței de vie ca ulterior aceasta să fie un produs de calitate;
  • Va supraveghea și răspunde de utilizarea materialelor (îngrășăminte, produse de protecție a plantelor și combustibil), financiare și umane necesare în desfășurarea activității a companiei;
  • Planifică și gestionează necesarul de personal, timpul necesar a lucrărilor specifice ale tehnologiei de cultivare, de culegere etc.
CERINȚE:
  • Experiență în agronomie, preferabil viticultură de peste 5 ani;
  • Să posede cunoștințe temeinice în domeniul gestiunii sistemului organizatoric vinicol;
  • Studii Superioare: Agronomie (viticultura);
  • Abilități de conducere a peste 100 de persoane;
  • Persoană activă, responsabilă, orientată spre rezultat;
  • Cunoștințe de PC;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  • Permis de conducere de cat. B, și disponibiltatea de a se deplasa pe teritoriul Moldovei.
OFERIM:
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social;
  • Dezvoltarea într-o echipă profesionistă;
  • Participarea la treining-uri de dezvoltare profesională.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69104433

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?