Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Agronom

Код вакансии: ASPR

Responsabilități:
  • Organizarea executării și monitorizării a lucrărilor agricole efectuate conform fișei tehnologice coordonate în prealabil cu Șeful Departamentului de Producere;
  • Organizarea și monitorizarea efectuării activităților de logistică în cadrul Departamentului de Producere;
  • Stabilirea necesarului de produse, utilaje, muncitori pentru efectuarea lucrărilor în cauză;
  • Raportarea lucrărilor efectuate, produselor folosite către Șeful Departamentului de Producere;
  • Organizarea și monitorizarea activităților adiacente în cadrul Departamentului de Producere;
  • Îndeplinirea altor sarcini/activități delegate de Șeful Departamentului de Producere pe parcursul desfășurării activităților din cadrul companiei;

Cerințe față de candidat:
  • Studii superioare în domeniile relevante (profil agricol);
  • Cunoștințe tehnice în utilizarea echipamentelor de prelucrare a solului și a recoltei;
  • Devotament și atitudine respectivă față de companie;
  • Abilități creative și dorința de a învăța domenii noi;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Cunoștințe MS Office (Excel, Word), utilizare Internet;
  • Orientare spre rezultat, avînd spirit de echipă;
  • Persoana ordonată, activă, punctuală și onestă;
  • Disponibilitate pentru deplasări în interes de serviciu;

Ce oferă compania:
  • Salariul stabil și atractiv;
  • Pachet social complet;
  • Un mediu de lucru plăcut, într-un oficiu modern din centrul orașului Chișinău;
  • Automobil de serviciu
  • Oportunități de a învăța și a crește, posibilități de afirmare;
  • Program de mentorat asigurat de manageri cu experiență.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?