Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Asistent Administrativ

Код вакансии: AA

Cerințe:
  • studii medii profesionale;
  • experiență de cel puțin 1 an în poziții similare;
  • sociabilitate, responsabilitate, cunoașterea și respectarea regulilor de etichetă în afaceri;
  • cunoaşterea limbii de stat, rusă – avansat şi engleză mediu;
  • capacitate de autoorganizare și orientare către rezultat;

Responsabilități:
  • organizarea activității biroului;
  • cunoștințe de operare PC, buna stăpînire a programelor Microsoft Office (Word, Excel);
  • preluarea și distribuirea corespondenței și apelurilor telefonice;
  • realizarea lucrărilor de secretariat și a circulației documentelor;

Beneficii:
  • posibilitatea creșterii profesionale;
  • amplasarea oficiului în zona de centru a orașului Chișinău;
  • lucru într-o organizație dinamică și internațională;
  • graficul de lucru: 8.30 – 17.30;
  • angajare oficială;

Dacă sunteți interesat/ă să lucrați într-o companie ce oferă soluții organizațiilor și angajaților pentru crearea unui mediu de lucru favorabil sunteți persoana potrivită.

Candidații ce corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронную почту:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы проинформируем Вас о новых предложениях работы и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?