Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Asistent Manager Categorie

Код вакансии: AMC

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul FMCG.

Responsabilități:
  • Întreținerea bazei de date pentru articole și furnizori;
  • Participarea la negocieri, împreună cu manager categorie;
  • Să se asigure că nivelul stocului și al comenzilor emise sunt în linie cu indicatorii de stoc al departamentului;
  • Elaborarea și verificarea machetei pentru promoții;
  • Elaborarea tabelelor statistice de sinteză și analizarea acestora.
Cerințe:
  • Studii superioare: economice, tehnice;
  • Cunoașterea pieţei transporturilor (forwarding);
  • Abilități de comunicare de negociere;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  • Utilizator experimentat MS Office: Excel;
  • Capacități de operare și întreținere date în sistem, analize date;
  • Experiență în comerț, reprezintă un avantaj.
Beneficii:
  • Pachet social;
  • Salariu competitiv;
  • Prânz asigurat de companie;
  • Transport asigurat de companie;
  • Reduceri la procurarea produselor comercializate de companie
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională;
  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69104433

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?