Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Brand Manager

Код вакансии: BM

Despre companie:  companie multinațională din industria alimentară și una dintre cele mai importante concerne elvețiene.
Responsabilități:
  • Gestionarea mărcilor  produselor de cofetărie pentru asigurarea atingerii obiectivelor strategice (MS, profitabilitate, RIG, OG.);
  • Gestionarea introducerii pe piață a produselor noi și prezentarea lor comercială în colaborare cu angajații relevanți;
  • Monitorizarea și revizuirea performanței în afaceri a mărcilor din categorie;
  • Identificarea și propunerea măsurilor corective CBM în cazul în care sunt necesare;
  • Implicarea activă la toate etapele ciclului MBP care asigură analiza activităților actuale cu privire la categorie, marcă și post-evaluare; coproprietate asupra prognozei,etc
 Cerințe fată de candidat:
  • Studii superioare (economice, marketing);
  • Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul marketingului sau în altă funcție, ideal în domeniul vânzărilor FMCG;
  • Experiență de lucru în echipe cu diversi  specialiști ;
  • Bune abilitati de comunicare bune;
  • Cunoașterea fluentă a limbii române, ruse și engleze.
Compania oferă:
  • Angajare oficială;
  • Muncă activă și intensă într-o echipă de profesioniști;
  • Telefon de serviciu;
  • Dezvoltare profesională, traininguri de performanță ;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicală suplimentară;
  • Program 5/2 (9.00-18.00,luni-vineri).

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?