Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Bucătar Șef

Код вакансии: SFB

Bucătarul Șef va asigura managementul tuturor proceselor și a resurselor din bucătăria reastaurantului precum și prepararea conform celor mai înalte standarde de calitate a specialităților culinare în vederea delectării vizitatorilor restaurantului.

Responsabilități:
  •          Responsabil de operațiunile zilnice ale bucătăriei;
  •          Elaborează meniuri noi și fisele tehnologice ale noilor preparate;
  •          Monitorizează pregătirea bucatelor cu asigurarea respectării procesului tehnologic;
  •          Gestionarea, evaluarea și instruirea echipei din subordine;
  •          Gestionarea aprovizionarea restaurantului cu toate produsele necesare;
  •          Gestionarea eficientă a costurilor ce țin de întreținerea bucătăriei și prepararea bucatelor;
  •          Urmărirrea și respectarea normelor igienico-sanitare și normele de protecție a muncii;
  •          Estimarea timpului de preparare a fiecărui element din meniu;
  •          Menținerea în ordine a bucătăriei;
  •          Conoaștereai respectarea normelor de alimentație publică impuse de legislația în vigoare;
  •         Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;

Cerințe:
  •          Studii superioare în domeniul tehnologiei alimentației publice;
  •          Experiență de muncă pe un post similar minim 3 ani;
  •          Experiență în pregătirea meniurilor;
  •          Capacitate de gestionare a unei echipe;
  •          Abilități de leadership și management.

Competențe personale:
  •          Orientare către client;
  •          Atenție la detalii;
  •          Rezistență la stres;
  •          Spirit de echipă;
  •          Responsabil și organizat

Beneficii:
  •          Transport și cazare asigurate de companie;
  •          Salariu motivant

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?