Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Business Development Manager

Код вакансии: BDMNR

Compania: Reprezentanta oficiala a companie internațională, specializate în producția și distribuția produselor alimentare.

Obiectivul postului: Dezvoltarea vânzărilor și gestionarea echipei de distribuitori.

Responsabilități:
  • Gestionarea echipei de distribuitori
  • Formarea preturilor
  • Prognozarea și modelarea comenzilor în concordanta cu cerințele pieții
  • Prognozarea optimala a vânzărilor și gestionarea soldurilor
  • Folosirea metodelor și canalelor de publicitate (promovarea produsului)
  • Formarea rapoartelor P&L

Cerințe:
  • Studii superioare economice, tehnice;
  • Experienta de la 2 ani inmanagement al  vanzarilor (domeniul FMCG);
  • Experienta legata de gestionarea echipei, promovarea și dezvoltarea produselor;
  • Experienta in crearea rapoartelor P&L
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
  • Cunoașterea calculatorului (MS Office, in special Excel)
  • Capacitatea înalta de analiza;
  • Permis de conducere cat B;

Beneficii:
  • Graficul 9:00 - 18:00
  • Angajare oficiala
  • Automobil de serviciu

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?