Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Casier la bancă

Код вакансии: CA

Compania:
Bancă localizată în orașul Chișinău.

Sarcini și responsabilități:
  • Executarea tranzacțiilor bancare (plata cecurilor, constituirea depozitelor bancare, retragerea depozitelor, eliberare numerar)
  • Încasarea plăților de la clienți
  • Verificarea datelor de identitate ale clientului care încasează numerar
  • Eliberarea documentelor ca urmare a tranzacţiilor realizate
Cerințe:
  • Studii superioare sau medii profesionale finisate
  • Experiență la un post similar
  • Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
  • Orientare spre client
  • Operare PC la nivel avansat
  • Responsabilitate și onestitate

Beneficii:
  • Salariu fix motivant + premii
  • Program de lucru din 2 în 2 zile
  • Pachet social complet
  • Oportunități de creștere în carieră

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронную почту:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69638007

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы проинформируем Вас о новых предложениях работы и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?