Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Chief Accountant

Код вакансии:

Organizație de Creditare Nebancară din Republica Moldova cu cel mai înalt nivel de clientizare este în căutare.

 Responsabilități:
  • Asigurarea organizării corecte a evidenței contabile în conformitate cu prevederile Legii contabilității și altor acte normative ce reglementează domeniu;
  • Organizarea și tinerea evidentei contabile și a activității economico-financiare a companiei;
  • Verificarea înregistrării operațiunilor economice în evidenta contabila;
  • Elaborează și prezintă rapoartele și declarațiile fiscale, statistice, CNPF.

Cerințe:
  • Experiență în domeniu – de la 4 ani în calitate de Contabil Șef în bancă sau companii de microfinanțare;
  • Experiență solidă în asigurarea controlului asupra utilizării corecte și cu economie a mijloacelor financiare, organizarea și asigurarea ținerii continuă a contabilității, întocmirea și prezentarea rapoartelor financiare trimestriale și anuale.

Compania oferă:
  • Training-uri în diferite țări;
  • Teambuilding-uri;
  • Echipă dinamică;
  • Salarizare motivantă;
  • Grafic de lucru full-time: 09:00 - 18:00, 5 zile pe săptămână.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
060102909

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?