Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Contabil-Șef

Код вакансии: CEF

 Contabil – Sef
Responsabilități:
  • Organizarea evidenței contabile și asigurarea bunei desfășurări ale proceselor economice;
  • Organizarea si coordonarea echipei contabile;
  • Verificarea și prezentarea rapoartelor și declarațiilor către instituțiile de stat;
  • Gestionarea operațiunilor bancare;
  • Comunicarea cu specialiștii fiscali și consultanții legali în vederea asigurării respectării normelor legale și fiscale în vigoare.
  • Gestionarea procesului de audit anual și pregătirea situațiilor financiare consolidate;
  • Monitorizarea și analiza rezultatelor financiare ale companiei;
  • Dezvoltarea și revizuirea sistemului financiar-informațional al companiei;
  • Consultarea Top-Managementului companiei în privința optimizării resurselor financiare și a costurilor operaționale;
  • Pregătirea rapoartelor periodice și ad-hoc pentru Management.
 Cerințe:
  • Experiență relevantă în domeniul contabil de minim 3 ani in companie de audit;
  • Posedarea de cunoștințe avansate a legislației fiscale și SNC, IFRS constituie un avantaj;
  • Abilități bune în utilizarea PC și cunoștințe avansate a softului specializat (1Cv7, Excel, etc);
  • Studii superioare economice sau financiare;
  • Cunoașterea limbii Italiene constituie un avantaj;
  • Corectitudine, tenacitate, seriozitate în relațiile interpersonale de serviciu;
  • Responsabilitate, perseverență, capacitate de învățare rapidă;
  • Spirit analitic, atenție la detalii, acuratețe și transparență.
Compania oferă:
  • Salariu Competitiv;
  • Angajare oficiala;
  • Experienta in cadrul unei companii internationale;
  • Colectiv tanar si prietenos.

Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: tv40@search4staff.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.060422844

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?