Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Contabil Import

Код вакансии: CIVB

Compania: comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:
  • Controlul decontărilor cu clienții/furnizorii companiei
  • Prelucrare documentație primară
  • Calculul și achitarea impozitelor, taxelor
  • Operațiunile legate de import: proforma, transport, verificare invoice, broker, tva
  • Evidența bugetelor de cheltuieli
  • Întocmirea raportărilor interne către manageri și acționari

Cerințe:
  • Studii superioare: financiar - contabil
  • Experiență de muncă - minim 2 ani în domeniul contabil
  • Cunoștințe solide în domeniul contabilității
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil)
  • Responsabilitate și flexibilitate

Beneficii:
  • Pachet social
  • Salariu competitiv
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională
  • Posibilitatea de avansare în carieră

Grafic: full time, Luni-Vineri

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 22 876 557

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?