Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Contabil Sef Adjunct

Код вакансии: GCSAR

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Contabil Sef Adjunct (companie internationala)

Compania: companie financiară internaționala din domeniul non-bancar.

Responsabilități:
  • Asigurarea activitatii operationale a departamentului Contabilitate (impreuna cu Contabil Sef si alti Contabili Sefi Adjuncti) ce implica planificarea, organizarea si supervizarea activitatilor departamentului Contabilitate
  • Asigurarea si coordonarea aplicarii prevederilor legale in domeniul Contabilitatii
  • Pregatirea informatiei necesare si elaborarea Rapoartelor:
    • Rapoartele Statistice
    • Rapoartele privind Taxe locale
    • Rapoartele specializate in domeniul Asigurarilor
  • Asigurarea suportului si furnizarea datelor necesare pentru procesul de planificare si pentru diverse proiecte in cadrul Organizatiei
  • Alte atributii in vederea imbunatarii proceselor ce tine de Contabilitate

Cerințe:
  • Studii superioare in domeniul financiar/ contabil;
  • Experiența preferabil de la 3 ani la un post similar;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - fluent; EN sau DE - conversațional (preferabil)
  • Cunoașterea calculatorului (MS - Word, Excel, 1C, SAP - preferabil)

Beneficii:
  • Grafic de lucru 8:30-17:30, 5 zile pe saptamina
  • Sunt preconizate premii
  • Calatorii de serviciu in cadrul companiei, in scop de instruire sau raportare
  • Posibilitati de sporire a calificarii
  • Contract pe perioada determinata cu posibilitate de prelungire

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?