Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Coordonator Securitate si Sănătate în Muncă

Код вакансии: CSSM

  • Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul FMCG.

Responsabilități:
  • Organizarea sesiunilor de securitate și sănătate în muncă;
  • Stabilirea și dezvoltarea activităților și procedurilor conform OHS;
  • Evaluarea periodică a condițiilor de muncă pentru a preveni accidentele la locul de muncă;
  • Asigurarea respectării a legislației cu privire la securitatea și sănătatea muncă;
Cerințe:
  • Cunoștințe solide în legislația și sfera de H&S;;
  • Abilitatea de a elabora planuri și rapoarte;
  • Flexibilitate și rezistență la stres;
  • Abilitatea de a rezolva probleme în situațiile de risc;
  • Utilizator independent MS Office (Word, în special Excel)
  • Permis de conducere - B;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - Upper Intermediar.

Beneficii:
  • Pachet social;
  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Experiență internațională;;
  • Participarea la treninguri de dezvoltare profesională.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69104433

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?