Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Director Vânzări (Bălți)

Код вакансии: DVB

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul produselor cosmetice.

Responsabilități:
  • Recrutează, instruieşte și dezvoltă echipa de vânzări;
  • Planifică, organizează și monitorizează activităţile de vânzări;
  • Administrează afacerea pentru a îndeplini planul de vânzări;
  • Motivează echipa de vânzări;
  • Pregăteşte și realizează acţiuni de promovare;
  • Organizează şi participă la Şedinţele de Vânzări, participă în diverse proiecte.
Cerințe:
  • Experiență  3 - 5 ani în vânzări directe;
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat;
  • Cunoașterea Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) -  intermediar.

Beneficii:  ·
  • Pachet de remunerare motivant, în dependență de rezultatele obţinute;
  • Oportunitatea de a activa într-o companie internaţională;
  • Traning şi coaching.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69104433

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?