Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

HR & Project Assistant

Код вакансии: OHR

Responsabilități:
  • realizarea activităților de administrare a oficiului;
  • asigurarea unui mediu de lucru sigur și confortabil;
  • întocmirea și menținerea în ordine a documentelor, scrisorilor, instrucțiunilor;
  • întocmirea proceselor verbale ale ședințelor;
  • organizarea procesului de recrutare și selecție de personal pentru posturile vacante,
  • elaborarea actelor normative interne pe domeniul resurselor umane (fișe de  post, regulamente, etc.)
  • planificarea și organizarea procesului de recrutare a personalului;
  • acordarea suportului colegilor în îndeplinirea sarcinilor în proiectele desfășurate.

Cerințe:
  • studii superioare Juridice sau Economice;
  • respectarea eticii profesionale și a atitudinii diplomatice;
  • persoana echilibrată, motivată, disciplinată, cu bun simt, conștiincioasă și amabilă;
  • cunostinte bune de operare PC MS Office – Word, Excel, etc;
  • cunoașterea limbilor de stat și rusă, scris și vorbit la nivel fluent;
  • experiența de lucru în departamentul resurse umane va constitui un avantaj.

Beneficii:
  • angajare oficială;
  • perspective de creștere profesională;
  • dezvoltare, traininguri, mentoring, couching;
  • salariu stabil și în timp;
  • oficiu comod, in sectorul centru al Chisinaului;
  • colectiv prietenos.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?