Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Inginer Consultant

Код вакансии: E-PRE

Despre Companie:
Companie internațională specificată în  integrarea de sisteme care au la bază aplicații de colectare a datelor cu ajutorul tehnologiei codurilor de bare și a identificării prin radiofrecvență (RFID).

Propunem:
  • Angajare oficială cu pachet social inclus
  • Training profesional intern și extern
  • Accesul la tehnologii de ultimă generație
  • Salariu competitiv

Candidatul pe care-l căutăm:
  • Studii superioare în domeniul tehnic (electronică, cibernetică, calculatoare, electro-tehnică), proaspăt absolvent
  • Bune abilități de comunicare și prezentare
  • Cunoștințe avansate de operare a calculatorului
  • Cunoașterea limbii engleze și română la nivel fluent
  • Disponibilitatea de a pleca în deplasări de serviciu și a participa la instruiri în continuu
  • Permis de conducere categoria B
  • Experiența în domeniu este binevenită (1 an)

Responsabilități:
  • Participa la evenimentele organizate de companie și pregătește din punct de vedere tehnic echipamentele și soluțiile pentru prezentare
  • Susține produsele și soluțiile din punct de vedere caracteristici tehnice în fata clientului
  • Asigura suport către echipa de vînzări și răspunde la cererile care vin de la clienți
  • Instalează echipamentele în industria retail, transport, producție, sănătate
  • Participă la mentenanța echipamentelor electronice
  • Acordă asistență telefonică personalului operațional

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?