Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Inginer industrializare

Код вакансии: IIVB

Responsabilități:
  • Asigurarea formării operatorilor la lansarea de produse noi;
  • Comunicarea cu serviciul de industrializare din Franța;
  • Realizarea dosarelor de fabricare în funcție de caietul de sarcini;
  • Asigurarea evoluției produselor fabricate;
  • Stabilirea procesului de producere;
  • Optimizarea proceselor și supravegherii producerii;
  • Prevederea și planificarea mijloacelor necesare pentru lansarea unor noi produse;
  • Determinarea instrumentelor și metodelor de ameliorare continua în funcție de obiectivele trasate;
  • Participarea la ameliorarea continua a calității;
  • Asigurarea misiunilor punctuale în cadrul intreprinderii în caz de necesitate.

Cerințe:
  • Studii tehnice superioare;
  • 2-5 ani de experiență în domeniul producerii;
  • Limba franceză și/sau engleză;
  • Experiență tehnică, în domeniul cablajelor de preferintă;
  • Experiență de utilizare a softurilor de gestiune, Microsoft Office, Excel;
  • Capacitate de analiză tehnică;
  • Experiență de redactare tehnică.

Condiții de lucru:
  • Pachet salarial atractiv + tichete de masă;
  • Șansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez internațional;
  • Orar de muncă: de la 8-00 pînă la 17-00, Luni-Vineri;
  • Amplasarea producerii în orașul Ungheni.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 22 876 557

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?