Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Inginer Tehnolog in Producerea Cimentului

Код вакансии: IPCR

Compania internationala, producator si distribuitor a materialelor de constructii.

 Cerinte:
  • Studii superioare in domeniul tehnologiei materialelor de constructie (ciment);
  • Absolventi sau specialisti cu experienta in domeniu;
  • Cunoştinţe de limba romana , rusa si engleza;
  • Cunostinte in coordonarea de proiecte si echipe in procesul tehnologic;
  • Operare PC (Microsoft Office, softuri tehnice – Visio, Autocad).

Competente individuale
  • Persoana serioasa, dinamica, cu spirit de echipa ;
  • Responsabilitate si orientare spre rezultat;
  • Capacitate de concentrare pentru realizare de obiective;
  • Dorinta permanenta de  perfectionare si avansare in cariera;
  • Tenacitate şi consecvenţă  în rezolvarea problemelor;
  • Disponibilitate de a locui la Nordul RM;
  • Adaptare la un program de lucru in regim non-stop (schimburi);
  • Abilitati de instruire pentru dezvoltarea personalul de executie din domeniul procesului tehnologic.

Responsabilitati
  • Coordonarea procesului tehnologic de fabricatie: materie prima, clincher şi ciment;
  • Asigurare a cantităţii / calităţii corespunzătoare a productiei cu respectare a normelor de Securitate si Sanatate in Munca  şi a Mediului ambiant;
  • Responsabilitate realizării prevederilor bugetare în acest  sector;
  • Conducerea activitatii in regim non-stop (schimbului) pentru realizarea programelor de producţie stabilite;
  • Iniţierea activităţilor de modernizare şi îmbunătaţire a procesului tehnologic;
  • Controlul respectarii normelor de Securitate si Sanatate in Munca şi a Mediului ambiant.

Beneficii
  • Pachet salarial atractiv
  • Posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie internationala.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронную почту:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы проинформируем Вас о новых предложениях работы и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?