Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Contabil Junior( program flexibil)

Код вакансии:

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său,  este în căutarea candidatului pentru postul vacant:
Contabil Junior (program flexibil)
Responsabilități:
  •  Recepționarea și verificarea facturilor primite de la furnizori în conformitate cu legislația locală;
  • Menține evidența sumelor de facturat și a facturilor emise de către furnizori;
  •  Transmiterea facturilor în vederea obținerii aprobărilor necesare;
  • Verifică aprobarea facturilor transmise astfel încât acestea să fie înregistrate la timp în programul de contabilitate;
  • Pregătirea actelor de verificare între companii și colaboratori;
  • Emiterea facturilor fiscale sau de expediție în cazurile eliberării de premii obținute în urma unor competiții organizate de companie sau altor situații stipulate de legislație;
  • Pregătirea actelor pentru îcasarea materialelor și a actelor pentru darea în exploatare a obiectelor de mică valoare și scurta durată și înregistrarea în programul de contabilitate;
  •  Menține legătura cu persoanele din alte departamente privind situația facturilor nesosite  până la finalul unei luni.
Cerințe:
  • Studii economice; Constituie un avantaj studiile în domeniul financiar contabil
  • Nivel mediu de cunoștințe Microsoft Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook);
  • Vorbitor de limba engleză (scris și vorbit);
  • Abilități de comunicare interpersonală;
  • Persoană organizată, atentă la detalii;
  • Spirit de echipă.
Se oferă:
  • Angajare Oficială;
  • Colectiv tânar și prietenos;
  • Experiența în cadrul unei companii internationale.
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa de email: tv40@search4staff.com

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?