Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Jurist (vorbitor de limba italiană)

Код вакансии:

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:
Despre companie: (Companie italiană de  IT)
Atribuțiile de bază:
  • Asistența  de consultanță juridică completă a ctivității companiei;
  • Controlul aplicării corecte a legislației în cadrul companiei;
  • Negocierea contractelor, întocmirea contractelor.
Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul juridic;
  • Experiența de mucă  în calitate de jurist;
  • Cunoașterea limbilor roână și italiană.
Se oferă:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Angajare oficială;
  • Experiență  în cadrul unei companii internaționale .
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul  la adresa  de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060422844

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?