Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Jurnalist

Код вакансии: JN

Compania:

Companie locală ce se ocupă cu editarea ziarelor, publicitate, activități de radio și televiziune.

Sarcini și responsabilități:
  • Monitorizarea informațiilor despre evenimentele din viața socială/economică
  • Scrierea articolelor pe teme sociale/economice
  • Sortarea, analizarea și prelucrarea informațiilor primite prin intermediul comunicatelor de presă
  • Muncă în teren
  • Participarea la conferințe de presă, întîlniri

Cerințe:
  • Experiență în domeniu de 1-2 ani
  • Studii superioare finisate (umanitare/ economice)
  • Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă
  • Un portfolio personal cu articole scrise anterior (ar fi un avantaj)

Beneficii:
  • Salariu fix motivant
  • Oficiu în centrul orașului
  • Participarea la diverse evenimente mondene
  • Accesibilitatea la mașina companiei

Candidații interesați pot trimite CV-ul la compania HR-Consulting (search4staff.com), adresa de email: ba90@search4staff.com ; Rog să se indice codul postului vacant JN la tema/subiectul email-ului.

Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon:  Tel.: +37322 876556, +373 696104433

Candidații aleși vor fi contactați și invitați la un interviu.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?