Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Key Account Manager (companie internationala)

Код вакансии: KAVB

Compania: Companie internationala specializata in B2B pe teritoriul Republica Moldova.

Obiectivul postului: Dezvoltarea Businessului pe piata RM.

Responsabilitati:
  • Promovarea produsului;
  • Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;
  • Semnarea si dezvoltarea portofoliului de clienti B2B;
  • Negocierea și semnarea contractelor;
  • Atragerea noilor parteneri.

Cerinte:
  • Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
  • Preferabil experienta de la 3 ani in vanzari B2B (Telecomunicatii,  FMCG, finante sau servicii Bancare);
  • Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;
  • Cunoasterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
  • Cunoasterea calculatorului (MS Office);
  • Bun negociator;
  • Permis de conducere cat B.

Beneficii:
  • Angajare oficiala;
  • Pachet social;
  • Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu, tichete de masa;
  • Participarea la traininguri corporative si de grup.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 22 876 557

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?