Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Manager in Logistica

Код вакансии: MLtt

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului sau, companie internationala, este în căutarea candidatului

Responsabilități:

- Rezolvarea problemelor operative de logistica (comenzi, distribuție, transport)
- Programarea și transportarea produselor către clienții companiei
- Optimizarea procesului transport al marfii
- Asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor clientului
- Planificarea și gestionarea depozitului, transportului și serviciilor pentru clienți
- Organizarea și monitorizarea stocării și distribuției de bunuri;
- Negocierea celor mai bune rate și / sau servicii de transport;

Cerințe:
- Cunostinte de baza in logistica
- Studii superioare
- Experiența la post similar
- Româna, Franceza (B2, C1), Engleza va constitui un avantaj
- Utilizator independent de calculator

Calitați personale:

- Abilitați de comunicare
- Atitudine pozitivă față de clienți
- Rezistența la efort si stres
- Spirit de ordine și disciplina

Beneficii:

- Angajare oficiala
- Experienta de lucru intr-o companie internationala
- Salariu motivant + bonusuri + tichete de masa
- Deplasari de serviciu
- Condiții perfecte intr-o echipa tanara si energica
- Cafea, ceai, fructe proaspete gratis

Grafic: full time, Luni-Vineri 9:00 – 18:00

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69638007

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?