Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Manager logist

Код вакансии: MLVB

Compania: comercializarea materialelor de construcție

Responsabilități:
  • Organizarea completă a procesului de logistica (comenzi, distribuție, transport)
  • Comunicarea cu distribuitorii, șefii de echipă
  • Procesarea comenzilor de marfa
  • Programarea și transportarea produselor către clienții companiei
  • Optimizarea procesului transport al marfii
  • Asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor clientului
  • Responsabilitatea pentru bonurile de consum, procesele-verbale, avize etc.
  • Corelarea și ajustarea stocului din depozite cantitativ și calitativ
  • Organizarea lunara a inventarierii stocului în depozit

Cerințe:
  • Studii superioare
  • Experiența la post similar
  • Româna, Rusa - avansat, Engleza v-a constitui un avantaj
  • MS Office (Excel)
  • Permis de conducere cat. B

Calitați personale:
  • Abilitați de comunicare
  • Atitudine pozitivă față de clienți
  • Rezistența la efort si stress
  • Loialitatea faţă de companie
  • Flexibilitatea, spirit de ordine și disciplină

Beneficii:
  • Companie stabilă cu tendință spre dezvoltare
  • Salariu motivant + premii
  • Deplasari de serviciu
  • Condiții perfecte pentru realizări profesionale

Grafic: full time, Luni-Vineri

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 22 876 557

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?