Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Office Manager

Код вакансии: MOI

Despre companie:  Dealer oficial în Republica Moldova al producătorilor europeni de utilaje agricole pentru vii/ livezi și a produselor oenologice.

Responsabilități:
Elaborarea, redactarea, înregistrarea, expedierea documentelor;
Perfectarea facturilor fiscale;
Organizarea achiziţiilor de bunuri pentru necesităţile curente ale companiei;
Perfectarea diferitelor documente și contracte;
Comunicarea cu partenerii din numele companiei;
Primirea, înregistrarea, scanarea documentelor contabile și distribuirea lor conform procedurilor interne;
Executarea altor indicații și dispoziții;

Cerințe:
Studii superioare;
Cunoașterea fluentă a limbilor româna, rusa, engleza;
Abilitatea de a îndeplini sarcinile la timp, atenție la detalii;
Experiență de muncă în domeniu similar va fi un avantaj;
Capacități analitice și de convingere;

Beneficii:
Angajare oficială. Pachet social complet;
Salariu motivant achitat la timp;
Lucru într-o echipă tânără și prietenoasă;
Grafic de lucru 8:30-17:30, luni-vineri;
Oportunități de dezvoltare profesională;
Amplasarea  oficiului:
la intrare în localitatea Măgdăcești (lîngă restaurantul La Plopi)

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr30@search4staff.com, indicând codul MOI. Detalii la 062101257.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
062101257

Отправить заявку