Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Product Manager

Код вакансии: SDP

Companie internațională ce activează în Republica Moldova în domeniul bancar.

Responsabilități:
  • Proiectarea și lansarea produselor noi în domeniul bancar;
  • Definirea proceselor de business și adaptarea celor existente;
  • Configurarea produselor noi în sistem și adaptarea celor existente;
  • Avizarea rapoartelor de audit/control conexe domeniul de activitate;
  • Desfășurarea training-urilor pentru front-office cu referire la produsele noi.
Cerințe:
  • Studii superioare: Financiar-Bancar;
  • Abilități de comunicare și prezentare;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
  • Experiență de cel puțin 1 an în poziție similară;
  • Experiență de cel puțin 3 ani în domeniul bancar.

Beneficii:
  • Proiecte interesante și inovative;
  • Salariul competitiv;
  • Echipă profesionistă;
  • Perspective de dezvoltare în carieră într-o companie internațională.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69104433

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?