Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Recepționist

Код вакансии:

HR-Consulting (search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant de:
Despre companie: Companie internațională  specializată  în produse cosmetice
Responsabilități:
  • Recepție, primire retururi;
  • formulare lipsă, informatii utile pentru clienți sau reprezentanți.Cerințe:
  • Studii superioare finisate;
  • Cunoașterea limbii ruse, engleze la nivel mediu, cunoșterea limbii române (obligatoriu).
Se oferă:
  • Angajare oficială;
  • Salariu Competitiv;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Prânz gratuit;
  • Experiență  în cadrul unei companii internaționale;
  • Program de lucru : 9:00/17:00 .
Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060422844

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?