Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Reprezentant Medical

Код вакансии: RPJ

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:
Reprezentant medical
Despre companie:
Companie farmaceutică americană, ce se ocupă cu fabricarea de produse pentru sănătate
Responsabilități:
  • Promovarea produselor OTC în Chișinău și Moldova (farmacii și lanțuri de farmacii);
  • Organizarea și desfășurarea de training-uri și prezentări farmaceutice;
  • planificarea activităților;
  • Raportarea periodică a lucrului  efectuat.Cerinte:
  • Studii superioare finisate în (medicină,  farmacie);
  • Persoană  concentrată  pe rezultate;
  • Abilitatea și dorința de a învăța;
  •  Utilizator PC, permis de conducere și mașină personală.
Se oferă:
  • Angajare oficială;
  • Salariu competitiv;
  • Premii trimestriale;
  • Telefon de serviciu, calculator;
  • Echipă tânară și prietenoasă .
Persoanele  interesate  sunt rugate să transmită CV-ul  la adresa  de email: tv40@search4staff.com
Telefon de contact: 060422844

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?