Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Sales and Operations Director

Код вакансии: SOMR

Compania: internaționala specializata in domeniul B2B.

Obiectivul postului: Dezvoltarea Businessului pe piața RM.

Responsabilități:
  • Managementul companiei pe teritoriul RM (coordonarea activității personalului, bugetarea, promovarea);
  • Implementarea strategiilor grupului la nivel național;
  • Promovarea produsului;
  • Contactarea cu persoanele decizionale a companiilor din RM;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • Negocierea si semnarea contractelor;
  • Atragerea noilor parteneri.

Cerințe:
  • Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
  • Preferabil experienta de la 3 ani in managementul vânzări B2B, FMCG, Telecomunicații sau servicii Bancare;
  • Experienta legata de promovarea si dezvoltarea produsului/ serviciului;
  • Cunoașterea limbilor: RO, RU, EN - avansat;
  • Cunoașterea calculatorului (Ms Office)
  • Bun negociator si team leader;
  • Permis de conducere cat B.

Beneficii:
  • Salariu fix + bonusuri;
  • Automobil de serviciu, laptop, telefon de serviciu;
  • Participarea la treninguri internaționale.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронную почту:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы проинформируем Вас о новых предложениях работы и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?