Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Sales Assistant

Код вакансии: SA-ID

Responsabilități:
  • Suport în coordonarea activității companiei și pregătirea a diferite rapoarte interne sau externe;
  • Urmărirea comenzilor, livrărilor de utilaje și suplimente pentru realizarea proiectelor locale în termenii stabiliți;
  • Monitorizarea livrărilor inclusiv relația cu vama;
  • Asigurarea relației între companie și diverse instituții ale statului, inclusiv clienții companiei;
  • Registru de casa și deconturi cheltuieli;
  • Completarea registrului unic de intrări/ieșiri ale documentelor;
  • Stabilirea necesarului de consumabile pentru personalul companiei aprovizionarea cu produse de papetărie și alte materiale consumabile;

Cerințe:
  • Abilități de organizare și management al timpului;
  • Abilități de învățare și asimilare volume mari de informații;
  • Abilități bune de comunicare și relaționare;
  • Atitudine proactivă;
  • Persoană veselă, optimistă și dinamică;

Propunem:
  • Angajare oficială cu pachet social inclus;
  • Training profesional;
  • Accesul la tehnologii de ultimă generație;
  • Salariu competitiv;

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?