Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Social Media Manager

Код вакансии:

Responsabilități:
  • Lucrul cu statistică și softuri analitice;
  • Elaborarea reclamei și strategiilor de promovare;
  • Aplicarea instrumentelor de publicitate pe Social Media;
  • Crearea contentului pentru site-ul companiei și rețelele de socializare;
  • Crearea și gestionarea campaniilor publicitare;
  • Structurarea contului de publicitate.

Cerințe față de candidat:
  • Cunoașterea limbilor româna, rusa și engleza (nivel cel puțin B2);
  • Disponibilitate full-time;
  • Experiența în marketing constituie avantaj;
  • Persoană activă și creativă.

Compania oferă:
  • Anturaj plăcut de lucru;
  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de a se avansa rapid;
  • Istruire și posibilitatea de a aplica cunoștințele.
  • Grafic de lucru stabil (09:00 - 18:00 sau 11:00 - 20:00)

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
060102909

Отправить заявку