Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

SPECIALIST RELAȚII CLIENTELĂ – OPERATOR TELEFONIC (lucru de la domiciliu: part time/ full time)

Код вакансии: SRC

Despre Companie:
Companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Dacă optezi pentru postul dat înseamnă că:
  • Îți dorești un echilibru familie-carieră
  • Vrei independență financiară
  • Îți place să ajungi la serviciu de-ndată ce ai ieșit din pat
  • Vrei să fii implicată în activitate, iar anumite circumstanțe te țin legată de casă
Propunem:
  • Salariu fix și achitat la timp
  • Instruire gratuită
  • Lucru comod, de la domiciliu
  • Salariu din prima zi!
  • Angajare oficială
  • Pachet social inclus
  • ! Salariul se discută nemijlocit la interviu (dar e competitiv pe piață)
Bonusuri (compania vă asigură cu):
  • Număr de telefon de serviciu cu apeluri nelimitate
  • Laptop
  • Achitarea lunară a internetului
Program Part-time: Luni-Vineri, de la 17:30 până la 21:30
Program Full-time: săptămînă impară: 9.00-17.30/ săptămînă pară: 13.00-21.30
! Excepție va face prima lună - se va lucra de la oficiul companiei (pentru o integrare rapidă și ușoară), cu program de lucru în prima parte a zilei, după cum urmează:
PART time: 9-15.30
FULL time: 9-17.30
Atribuții de serviciu:
  • Preluarea apelurilor telefonice de la clienți, rezolvarea sau redirecționarea apelurilor la persoanele responsabile
  • Răspunderea în scris solicitărilor primite din partea clienților pe adresa de e-mail
  • Soluționarea sau transmiterea spre rezolvare a solicitărilor preluate telefonic / în scris către specialiștii din alte departamente
  • Apelarea clienților la numerele de telefon din baza de date pentru rezolvarea operativă a unor situații sau în cadrul sondajelor de opinie
  • Executarea altor sarcini similare, cerute de superiorii ierarhici.
Candidatul pe care-l căutăm:
  • e sociabil, iar telefonul îi este un prieten bun
  • comunică (verbal și în scris) corect și frumos, atât în limba română cât și în limba rusă
  • e utilizator experimentat al calculatorului, în special a Microsoft Office-ului
  • este orientat spre soluționarea problemelor
! experiența anterioară nu este obligatorie

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69638007

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?