Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Specialist Resurse Umane

Код вакансии: HRS

Compania: specializată in serviciile de leasing de personal.

Responsabilitati:
  • Managementul documentelor de resurse umane (perfectarea actelor conform codului muncii, contractelor individuale de muncă, ordinelor, tabelelor de pontaj  deplasarilor, etc);
  • Coordonarea cadrului legal in relatii de munca intre angajat si angajator
  • Colaborarea cu companiile partenere.

Cerinte:
  • Experientă în domeniu (posibilitatea de angajare si fără experiență)
  • Studii superioare;
  • Cunoasterea limbilor: RO, RU - nivel avansat;
  • Cunoasterea calculatorului (MS Office - Word, Excel);
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Se accepta persoane fara experienta;

Beneficii:
  • Salariul atractiv;
  • Oficiul în centrul orașului;
  • Instruire in serviciu.
  • Grafic: 9:00 - 18:00

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: fm20@search4staff.com sau sa apeleze
tel.: 022 209 133.
in CV indicati postul vacant: “HRS

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 22 876 557

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?