Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Tehnician Automatist (Statie Mobila Betoane)

Код вакансии: TAR

Responsabilități:

  • Respectă procedurile SSM și identifică riscurile în zona sa de activitate
  • Intreţinerea (diagnostic / mentenanta) a sistemului automatizat de operare.
  • Intreţinerea (diagnostic / mentenanta) a echipamentelor IT.
  • Supraveghează și asigură starea de funcționare a echipamentelor tehnice.
  • Respectă procedurile de lucru specifice postului.
  • Participă activ la activitățile desfășurate în stația de betoane.
  • Configurarea parametrilor de proces.
  • Imbunatatirea, programarea secventelor de operare.
  • Implementarea / elaborarea de metode noi pentru monitorizarea si raportarea procesului.
  • Analiza opririi echipamentelor, identificare cauze cu ajutorul Sofware industrial.
  • Monitorizarea si asigurarea integritatii datelor de proces.

Cerințe:
  • Studii universitare in domeniul IT/automatizare procese tehnologice industriale.
  • Cunostinte despre retele industriale IT.
  • Flexibilitate si deschidere pentru inovatie (open-mind / think-out-of-the-box)
  • Atenție la detalii
  • Spirit de echipă și profesionalism
  • Permis conducere categoria B

Beneficii:
  • Activitate intr-o companie internationala cu grija fata de angajatii sai, inclusiv sub aspectul Sanatatii si Securitatii in Munca si dezvoltare profesionala.
  • Activitate intr-o echipa multinationala de profesionisti.
  • Pachet social si salarial atractiv.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 68503560

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?