Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Tehnician

Код вакансии: THM

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

TEHNICIAN

Despre Companie:

Companie internațională fondată în 1980, specificată în echipamentele de joc și ruletele electronice. Compania este unul din liderii mondiali ai industriei jocurilor de noroc.

Propunem:
  • Angajare oficială cu pachet social inclus;
  • Salariu fix și achitat la timp (de la 6000 lei NET);
  • Training profesional intern și extern;
  • Accesul la tehnologii de ultimă generație (domeniul jocurilor de noroc);
  • Salariu competitiv.

Candidatul pe care-l căutăm:
  • Studii medii în domeniul tehnic;
  • Cunoștințe de operare și depanare a calculatorului;
  • Vorbește fluent limba română;
  • Cunoașterea limbii engleze va constitui un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experiența în domeniu este binevenită (1 an).

Atribuții de serviciu:
  • Instalarea echipamentelor sistemelor de joc;
  • Mentenanța echipamentelor electronice și IT;
  • Rețelistica – cablare structurată și instalare echipamente în rețea;
  • Acordare asistență telefonică personalului operațional;
  • Monitorizarea echipamentelor de joc.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 69104433

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?