Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Trade Marketing Associate (Or. Balti)

Код вакансии: TM-Balti

Responsabilitati principale:

  • Să reprezinte profesionist în piață Compania, mărcile si proiectele companiei
  • Să planifice eficient rutele și să viziteze conform planificării punctele de vânzare din teritoriul alocat
  • Să coopereze activ cu reprezentanții distribuitorului pentru a asigura îndeplinirea obiectivelor operaționale
  • Să implementeze inițiativele companiei în universul din responsabilitate
  • Să vină cu propuneri de idei și soluții pentru dezvoltarea afacerii în teritoriul alocat
  • Să dezvolte relațiile cu clienții din aria de responsabilitate
  • Să asigure eficiența investițiilor în teritoriul alocat
  • Să colecteze informații relevante din piață

Cerinte de baza:

  • Studiile superioare reprezintă un avantaj
  • Experiența în vânzări reprezintă un avantaj
  • Permis de conducere, categoria B
  • Cunoștințe de operare a MS Office si a tehnologiilor informaționale (Excel, Power Point, Word)
  • Orientare spre client, deschidere
  • Adaptabilitate, capacitatea de a găsi oportunități în orice schimbare
  • Puternice abilități de comunicare și negociere
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

Compania ofera:

  • Salariu stabil si motivant
  • Pachet social complet
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
  • O echipă tînără și energică

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронную почту:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60190902

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы проинформируем Вас о новых предложениях работы и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?