Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Vânzător Consultant (tehnica de uz casnic)

Код вакансии: PS2R

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Compania: internațională de produse electronice și telefoane mobile.

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea produselor companiei;
  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții, realizând o vânzare consultativă;
  • Să fie informat referitor la produse și servicii și să fie la curent cu noile tehnologii, pentru a răspunde prompt și clar nevoilor clienților.

Cerințe de bază:
  • Nivel de studii – facultate în curs sau studii universitare finalizate;
  • Experiență de minimum 1 an în vânzări – reprezintă un avantaj;
  • Interes pentru tehnologii noi;
  • Fluență în limba română, rusă; engleza – reprezintă un avantaj;
  • Utilizator avansat al PC-ului (pachet Microsoft Office);
  • Relaționare și comunicare eficiente.

 Oferta:
  • Pachet salarial constând în salariu fix + comisioane și bonusuri, în funcție de realizări;
  • Dezvoltarea unei cariere solide în vânzări.

  Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: ba20@search4staff.com.
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: PS2R
Telefon de contact: +373 22 20 29 86; + 373 62101257.
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Сandidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 62101257

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?