Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Online Specialist/Web Developer

Код вакансии:

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de: Online Specialist/ Web Developer

Despre Companie:

Companie internațională de frumusețe, prezentă în peste 140 de țări ale lumii. Desemnată LEADER pe piața globală la începutul sec. XXI.

Compania propune:
  • Salariu fix și achitat la timp
  • Angajare oficială
  • Pachet social inclus
  • Posibilități de creștere și dezvoltare
  • Lucru într-o echipă dinamică
  • Program de lucru: Luni-Vineri, de la 9.00 până la 18.00

Atribuții de serviciu:
  •  Administrarea, coordonarea, update-area sau modificarea  site-ul companiei
  •   Participarea în implementarea noii generații de site internet
  •   Asigurarea bunei funcționări si a update-ării regulate și în timp a site-ului companiei (conform dead-line-rilor prestabilite)
  •  Asigurarea suportului tehnic și informațional administrației
  •  Asigurarea implementării politicilor și procedurilor IT în ceea ce ține de responsabilitățile IT/ On-line /Web-design-ului
  •   Participarea și acordarea suportului tehnic la prezentări organizate de departament
  •  Crearea contentului Web pentru platformele site-lui companiei
Criterii eligibile participării la concursul de angajare:

Experiență în administrarea sistemelor de operare si softurilor (pachetul Adobe- Photoshop, Illustator, Dreamweaver, Premiere (optional)) sunt obligatorii

Cunoștințe avansate de HTML, CSS, JavaScript, MS Office sunt obligatorii:
  • Vorbește fluent limba română, engleza și rusa
  • Orientare spre client
  • Capacitatea de a lucra rapid
  • Spirit de echipă și responsabilitate
  • Flexibilitate și rezistență la stres

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: tv40@search4staff.com, indicînd în tema scrisorii codul: OS

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: : +373 604222844

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 60422844

Подписка на рассылку

Укажите электронный адрес и мы сообщим Вам о новых предложениях о работе и о новостях компании HR-Consulting.

По какой причине Вы могли бы уйти в другую компанию?